Горячие цены

Чарівні жінки! Вітаємо Вас зі святом 8 березня!!!

04.03.2018
Чарівні жінки! Вітаємо Вас зі святом 8 березня!!!

Пам’ятаєте неймовірну історію про тюльпанову лихоманку? За цю квітку, люди свого часу, готові були віддавати свої будинки. Є в цьому свій шарм! В подробиці не будемо вдаватися, але давайте сприймати це своєрідною метафорою. 

Ви помічали на скільки жінка схожа на квітку? Вона тендітна, ніжна, вразлива як пелюстка тюльпану. Якщо за квіткою доглядати та піклуватися вона відкриє Вам справжню красу всередині так само як і жінка.

Ось те що має розуміти кожний з нас... 

 Хто сказав, що жіночого дня більше не буде? 

Секрет в тому, що число 8 присутнє в 2018 році, тому хай там як, ніхто ніколи не забуде про існування жіночого дня (в цьому році точно :)

І тому, всі чоловіки дружньо сказала собі: 

 - Теплий весняний день, купа прекрасних слів, щасливі очі улюбленої - гармонія між чоловіком і жінкою!

Весна та 8 березня 2018

  1. Наші милі матусі, я переконана, що найважливіше почути в березневий день - це теплі слова від свого сина “Матуся дякую за все, я тебе дуже люблю”. І навіть якщо йому вже за 40 :)
  2. Дівчатка милі дівчатка, найдивовижніше що може статися в цей чарівний день, подаровані Вам улюблені квіти вирощені в особливих умовах. 
  3. Бабусі Ви й матусі та дівчатка, які пройшли довгий шлях. Тому Ви наші скарби. Дякуємо за мудрі слова, відважні вчинки. Дякуємо за чудові моменти, які дарують нам тепло всередині. 

Вітаємо всіх жінок на цій планеті!!!

Дякуємо Вам за все!!!

Жіночий день 8 березня

Автор публикации

Возможно Вас заинтересует также: