Прикольные рюкзаки

З днем всіх щирих та закоханих

13.02.2017
З днем всіх щирих та закоханих

Кохання коханням, але чи Ви знали що саме 14 лютого, у свій час, народилися чимало чудових людей, стались й важливіші події які змінили маленьку частинку нашої історії.

Найголовніша ж подія, яку, мабуть, в дитинстві Вам подейкували бабусі, розповідь про чарівного Валентина який поки міг таємно і протизаконно вінчав усіх закоханих солдат.

І в день закоханих його благородні вчинки закінчились, але й відродились.

Сталось нове перевтілення чоловіка, він став безкінцево живий, тепер оберігає "світле і тепле" до поки панує у серцях людей.

Все це оточує нас скрізь, в ті самі хвилинки коли ми тримаємо улюблену побиту філіжанку, одягнені в стареньку, тепленьку кофтину, лягаємо спати на подушку з дитинства.

 

В 1415 році, першим хто відправив валентинку, був герцог Орлеанський. Саме 14 лютого надіслав своїй дружині у незвичайному оформленні, любовне послання, тоді ніхто ще такого не робив.

Мабуть, чарівний Валентин вигадав новий спосіб поєднання закоханих душ та надихнув герцога, який перебував всю зиму в полоні й не бачив свою кохану дуже багато часу.

В сучасному світі, наприклад, в Італії традиція дарувати коханим усілякі в формі серця солодощі, такий собі солодкий день (я впевненна це вдосконалення магічного Валентина).

Кохання - "ховання"

Приємно ж дивитися, коли матусі та татусі разом з вашого народження, бабусі та дідусі разом понад 50 років, іноді вони схожі на тих самих загублених та сором'язливих дітей.

14 лютого день усіх закоханих 2017

Кожен з нас мріють про такі довгі та щасливі відносини зі своєю коханою(ним):

  1. Тому, напишіть на аркуші паперу за що Ви так любите (можна жартома додати недоліки людини які вам подобаються) свою іншу половинку. Використовувати можна ім'я або фамілію, текст повинен складатися повністю з букв ім'я або фамілії. (зображено на малюнку 1
  2. Зігніть її в змійку (зображено на малюнку 2), та покладіть в конверт. 
  3. Напхайте туди ручних конфеті зі сердечок та сховайте дома (найулюбленішому чи навпаки місці). 
  4. Пам'ятаєте гру гаряче та холодне? Хай трохи пошукають ваші кохані, можна давати підказки.

А ми Вітаємо вас з днем усіх Закоханих, хай в вашому серці досі горять теплі частинки Валентина.


14 февраля день влюбленных 2017


Автор публикации

Возможно Вас заинтересует также: